September 28, 2013

Podprsenka podľa typu poprsia a príležitosti

Rôzne veľkosti prs potrebujú rôzne typy podprseniek -  Už vieš ktorá je ideálna pre teba? :)Push up 

Tieto podprsenky dokážu zachrániť to čo príroda nedala - teda väčšie veľkosti prs. Ich strih dokáže zvýrazdniť aj prsia najmenších veľkostí, tak že ich zodvihne a približuje k sebe smerom do stredu. Súčasťou tohto typu podprseniek sú vždy vypchávky, ktoré môžu byť látkové, silikonové, gélové alebo vyjímateľné. Pri nasadzovaniu tejto podprsenky sa doporučuje predkloniť dopredu, aby efekt vyzeral prirodzene.

Balconette

Táto podprsenka vám zarúčí ten najkrajší výstrih do večerných šiat aleboaj do otiahnutejšieho trička, naviac bez rušivých ramienok(sú odopínacie, ak chcete). Prsia zdvíha zdola a zvýrazňujú vrchnú líniu prs -  má vypchávky.

T-shirt

Podprsenka tohto typu, dokáže byť tým pravým priateľom pod tesnými topmi. Je neviditeľná, nemá výrazné švy.


Multiway

Ako keby sa magneticky menila, je vhodná pre všetky výstihy a dokonca aj holý chrbát. Dá sa prerobiť do mnoho verzií vďaka ramienkám a umiestnenými silikonovými pásikmi na vnútornej strane, ktoré držia podprsenku aj bez ramienok.

Soft

Najpohodlnejšia podprsenka bez kostíc aj vystužených košíčkov a taktiež najmenej viditeľná pod bielými šatami. Avšak niake zväčšovacie schopnosti od nej nejde očakávať. Je vhodná pre ženy s vätším poprsím. Vyrába sa hlavne z krajky s tým, že v rôznych miestach je zpevnená silikonovými popruhmi. 

Zdroje obrázkov: Internet 
leuslifestyle © . Design by FCD.