November 09, 2013

• Bez čoho sa túto jeseň nezaobídeš? •

Krivák 

Aj keď skôr krivák v minulosti symbolizoval výstredosť, a bol urečný len pre motorkárov, dnes je to skôr klasika ako napríklad kabát. V čom sa líši od klasickej koženej bundy? Goliere krivákov sú strihané tak, aby pri miernom rozopnutí bundy boli do trojuholníka. Nie su teda šité až ku krku. Častými aplikáciami tochto kúsku sú zipsy. 


Rúžová, kráľovská modrá a biela


Rúžová je farba, ktorá nie je taká obľúbená, ale napriek tomu je to ona, ktorá má rozžiariť túto jeseň. V celom outfite by však mal byť len jeden kúsok rúžový. Rovnako v kurze ako je rúžová, je aj kráľovská modrá a biela, ktorá sa nosí od hlavy až k päte. 

Perie a kožušiny


Sukne a kabáty nielen z kožuchu ale teraz dokonca aj s peria sú veľkým hitom! Ide o veľmi výrazné kúsky, preto je nevyhnutné ich dolatiť s jednoduchším zvyškom outfitu. 

Maskáč

Maskáčový štýl je hlavnou prioritou tejto jesene, pretože je sám o sebe dosť výrazný. Hodí sa konbinovať k čiernej a pre odvážnejších doplniť červeným rúžom.


Kožené rifle/legíny

Kožené legíny/rifle sú absolútny hitom tejto jesene, avšak musíš dávať pozor s čím ich konbinuješ. Skvele k ním padne hodvábna blúzka alebo sako s konbináciou obyčajným tričkom. Perfektné sú legíny, ktoré majú na stranách vyšitú kožu. 

Čižmy nad kolená

Čižmy nad kolená nie sú iba pre vysoké dámy, pristane aj nízkym, v kombinácii šortiek či mini sukňe vás dokonca môžu predĺžiť. Avšak u tohto kúsku topánok je ľahko dosiahnuť lacného dojmu, preto voľte jednoduché a elegantné kúsky k týmto topánkam.

Džínsky

Džíska je nesmrteľná, a s ozdobným golierikom, najlepšie s  cvočkami je úplne nepostrádateľný kúsok, ktorý musíte mať. Dá sa skombinovať takmer do všetkých štýlov, a práve to ju robí tak obľúbenou.Zdroj obrázkov: Internet
leuslifestyle © . Design by FCD.