March 14, 2014

Spring Inspiration #3

Ahojté :) 
Dnes som sa rozhodla napísať taký inšpiratívny článok. Keďže sa nám blíží jar, aj keď počasie aspoň u mňa vyzerá už ako keby jar bola, začína sa au okolo dvadsiateho čo máme ešte dva týžne. No napriek tomu som sa rozhodla takýto článok napísať. 
V poslednej dobe nemám niake nápady na písanie článkov. Kozmetiku testujem, aj keď už menej, pretože sa mi objavili na tvári pupiaky a v rodine nemáme problématickú pleť, takže som trošku zmiernila. Testujem momentálne 4 výrobky 3 z nich sú čistiace a jedna dekoratívna. Keď už sme u tej kozmetiky, zistila som že mám rovné mihalnice. Niečo hrozné. Špirálu mi nevidno, len z blízka a to mám no tom nakidané minimálne "kilo". Trápi ma to a rozmýšľam nad kúpov kliešitkov, ale pri častom používaní sa mihalnice začnú lámať a vypadávať. Počula som aj o špirálach ktoré sú na vydvihnutie, ale to by som potrebovala kvalitnú a kvalita aj niečo stojí. Ja určite nemám peniaze na drahé špirály. No dnes som bola s kamarátkou v meste a pozerali sme si obchody a samozrejme sme sa aj zastavili v dm-ku. Tam som našla špirálu od miss sporty, ktorá mi mihalnice vydvihla. Takže rozmýšľam nad jej kúpov. :) Dnes som si aj kúpila konečne čierne okuliare, ktoré som hľadala už od minulého roka. Takže som rada že som ich našla a za cenu 3 eurá to není veľa. :) Ale už k článku. :)
Článok bude vo forme obrázkov, a všetky obrázky mám zo zdroja weheartit♥ . Ešte by som dodala, že tieto obrázky som vyberala sama a je to iba to čo sa mi páči. :)
Post a Comment

leuslifestyle © . Design by FCD.