April 20, 2014

Essence budúce limitované edície!

Ahojté. :)

 Pri prechádzaní jedného blogu som narazila na článok, kde predstavovala budúce limitované edície. Keďže ako som už spomínala, že Essence patrí medzi moje obľúbené značky, článok som hneď rozklikla a celý prečítala. Nájdu sa veci, ktoré ma zaujali a aj tie ktoré ani nie. Ešte by som dodala, že dúfam že mi Essence navrhne spoluprácu a že mi poskytne výrobky ktoré ma zaujali na zrecenzovanie. :) 

Ako prvú limitovanú edíciu by som spomenula Beach Cruesers. Edícia by mala výjsť v máji. Edícia vyzerá zaujímavo už na obrázku, ale teraz by som rada napísala čo si o tých výrobkoch myslím ja. 

Očné tiene, ktoré sa dajú aplikovať aj na sucho aj na mokro, pre intenzívnejšiu farba. Ja nepoužívam očné tiene, ale môžú byť zaujímavé. Na výber sú 3 farby. 

Ďalej tu nájdeme aj dve vodeodolné linky, ktoré by sa mi určite zišli, keďže cez leto som skoro stále pri vode a hlavne vo vode. Takže určite super a farby vyzerajú fakt zaujímavo. 
Zaujímavým a podľa mňa najvydarenejším kúskom je tento výrobok. Je to vodeodolný top coat na špirálu. Malo by to vlastne fungovať tak, že naniesieme našu normálnu špíralu a na tú nanesieme tento top coat a naše riasy by mali byť vodeodolné. A keďže mne nevyhovavala vodeodolná špirála z Essence, pretože mi nevyhovovala kefka, toto beriem za super vec a ak mi navrhnú spoluprácu, určite by som chcela tento výrobok otestovať!

Essence určite nezabúda na naše pery. Preto v limitovanej kolekcií nájdeme aj dva lesky na pery, čo je podľa mňa super a určite sa zídu. 
Nájdeme tu aj lícenku, ktorá mňa nezaujala, pretože lícenky nepoužívam. 

Nesmie chýbať ani bronzujúci púder, pre opálený vzhľad. 


Samozrejmosťou sú aj laky. Tentokrát v trblietavých pieskových variantách a vo štyroch farbách.

Pre mňa príjemným prekvapením je, že do kolekcie zaradili aj telový sprej.  Teším sa naň a  určite ho rada vyskúšam! :) 

A nakoniec niečo čo som ešte v limitovaných edíc nikdy nevidela. Je to kozmetická taštička, ktorá vyzerá fakt super. 


Takže v tejto limitovanej edícií ma zaujalo všetko okrem tej lícenky. :)


Druhá limitovaná edícia je Viva Brasil. Táto edícia ma zaujala tiež ako limitovaná edícia Beach Cruisers. Mala by výjsť v máji - júni. 
Ani v tejto limitovanej edícií nesmú chýbať očné tiene, v zaujímavých farbách. 
Originálne taktiež budú aj špirály,tentokrát v troch výrazných farbách. Cez leto to bude určite vyzerať super a výrazne.
Nechýbajú ani balzámy na pery ktoré ma zaujali na prvý pohľad. Podobajú sa mi na pelendreky, ktoré su fakt sladké a predpokladám že aj balzámy budú sladké a na perách vyzeráť krásne. :)

Znova tu máme lícenky, ktoré ja nepoužívam.

Essence znova nezabúda ani na nechtový dizajn. 
Nechýbajú taktiež laky na nechty a to vo výrazných farbách, ktoré v lete na nechtách krásne vyniknú. :) 
Okrem kozmetiky tu môžeme taktiež nájsť sadu troch prstienkov, ktoré si sami môžete ozdobiť lakom a výsledok bude tým originálny! :)
Taktiež tu nájdeme aj sadu troch náramkov, ktoré vyzerajú super a v lete s plavkami vyniknú.
Ako posledný produtk z tejto limitovanej edície tu máme znova kozmetickú taštičku, ktorá sa tak ako aj prvá na leto určite zíde, hlavne na prepravu naších kozmetických miláčikov. :)

Z tejto limitovanej edície ma znova zaujalo všetko až na lícenky. 

Zdroj obrázkov: Internet 

Takže dúfam že dostanem ponuku na spoluprácu a budem môcť každý jeden kozmetický výrobok s veľkou radosťou otestovať, hlavne kolekciu Beach Cruisers. :) 


4 comments so far

 1. celkom pekné :)
  orsolyaambrusova.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Podľa mňa brutâlne a je to aj moja obľúbená značka. :-) Škoda,žd nebude na Slovensku. :/ A ďakujem za komentár. :)

  ReplyDelete
 3. Páni, vypadá vskutku povedeně, to se tedy máme na co těšit :-). Jinak to tu máš moc pěkné ♥
  Glamour and beauty

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ano vyzerá, no škoda že na Slovensku nebude. :/ Strašne som sa na ňu tešila. :) A veľmi pekne ďakujem, cením si to. :)

   Delete

leuslifestyle © . Design by FCD.