April 18, 2014

Menšia návšteva v Dm

Ahojté.

Dnes som si pre Vás pripravila článok o tom ako som bola nakupovať v Dm. Budú tu fotky produktov ktoré som si kúpila a úprimne, bol to najväčší nákup čo som kedy spravila v Dm naraz. Tento článok vznikol spontánne, nebol plánovaný. Ako prví produkt by som dala špirálu. O tejto špirále som písala tu. Preto lebo mi vyhovovala som si ju kúpila znova a uvažujem že spravím o nej recenziu. Cena špirály bola 2.99 . Značka je Miss Sporty.


Na špirále mi najviac vyhovuje kefka, pretože ja musím mať len kefku s malými štetinkami. 


Ďalším produktom sú klieštiky na mihalnice. Pretože mám mihalnice málo vytočené, kúpa klieštikov sa mi zdala ako najlepšie riešenie. Klieštiky mám ružové a kúpila som ich v limitovanej edicií značky Essence za 3.30. Mihalnice krásne vytočí. Ak bude robiť recenziu na špirálu, tak ju spojím aj na recenziu klieštikov. 
Oceňujem pekné balenie, s ktorým sa Essence pohralo. 

  
Milo ma prekvapilo že na zadnej strane môžeme nájsť aj návod, ako klieštiky používať. 

Predposledným produktom je deodorant značky Balea. Stál 1.39, a na výber máte z ďalších možností. Krásne vonia a dizajn je fakt úžasný, na prvý pohľad ma zaujal. 
A ako posledným produktom tu máme sprej na ochranu pred tepelným upravovaním. Tento prostriedok som veľmi potrebovala pretože si žehlím vlasy skoro stále a bojím sa aby sa mi nezničili, takže som si ho kúpila. Stál 3.99 a bola nanho dlhodobo znížená cena takže môže stáť aj viac. Je značky Loreal.Som zvedavá na vec ktorú sľubuje a to je že vlasy vydržia 3 dni rovné. Takže to si určite odsledujem. :D


 nechcelo mi nahrať otočený obrázok -.-


Zaujal ma aj aplikátor. Je zaujímavý tým, že si vlasne aplikátor môžem zamknúť a a zase odblokovať. Táto vecička je úplne super *-*. 


Na tento výrobok môžete tiež očakávať recenziu. :) 

Tak sa zatiaľ majte a chystám nový článok! :) Onedlho tu bude. :) 

Post a Comment

leuslifestyle © . Design by FCD.