June 23, 2014

Recenzia : Dermacol Šetrné pleťové mlieko

Vítam všetkým ľudí ktorí začali čítať tento článok :)

dnes som sa rozhodla že napíšem o mojom novom objave a tým je  čistiace pleťové mlieko od značky Dermacol. Zmienila som ho aj v tomto článku s ďalšími produktami Dermacol na ktoré bude recenzia neskôr. 

Predtým ako začnem recenzovať tento výrobok, rada by som spomenula značku NIVEA a chcela im ešte raz poďakovať za ochotu so mnou spolupracovať. :) 

Tento výrobok som si kúpila ( 13.6. ) v Tescu v zľave. Stál okolo 2,54. Od dňa 13.6. som ho poctivo používala každý deň a rada sa s vami podelím o moje dojmy z neho. 

 Je pravda že ja mám problematickú pleť a výrobok je určený pre citlivú pleť ale aj pre tento rozdiel som sa ho rozhodla vyskúšať. 

Čo výrobok sľubuje? 

Šetrné čistiace pleťové mlieko na citlivú a krehkú pleť s výťažkom z olív jemne odstraňuje make - up a nečistoty. Upokojuje a zjemňuje pleť, zvyšuje jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. Aplikujte ráno a večer na tvár, krk a dekolt. Výslodok by mala byť jemne vyčistená a upokojená pleť. 


Môj názor : 

Najskôr by som dodala, že výrobok som používala len večer pri odličovaní / čistení tváre, pretože ráno by som to tak či tak nestíhala, pretože ja mám problém vstať do školy a nie to ešte si privstať a vyčistiť si pleť. No napriek tomu môžem povedať že tento výrobok funguje aj bez ranného čistenia. 
Pleť je po vyčistení jemná a ani ma neštípe za čo ja dávam plus. Čistiace pleťové mlieko dokáže odlíčiť všetky nečistoty na tvári + aj zvyšok korektoru, ktorý počas dňa dám na tvár. Keď sa večer odličujem, tak na vatovom tampone mi po odlíčení ostane zvyšok korektoru a aj nečistoty z okolia ktoré sa na pleť cez deň usadia.Konzistencia pleťového mlieka je podľa mňa akurát. Není ani hustá, ani príliš tekutá. Farba je čisto biela, ako to u čistiacich pleťových mliek býva. Vôňa nie je "umelá". Vonia mi skôr ako vôna bio kozmetiky, teda taká to jemná vôňa prírody. Bohužiaľ inak vám túto vôňu definovať neviem. Ak by mal niekto záujem follownúť ma na instagrame, teraz môžete. :) 


2 comments so far

  1. Super recenze ! :)

    Zvu tě ke mě na giveaway o super náhrdelník, která probíhá na mém blogu :YOKO NGUYEN BLOG

    ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.