August 29, 2014

Článok venovaný K&D Photo

Ahojte mojí zlatí ,

skôr než začnem s dnešným článkom, chcela by som sa vám strašne moc poďakovať! Možno ste si práve dali otázku začo. Odpoveď je jednoduchá. Posledné dni návštevnosť môjho blogu boli nádherné! Návštevy bolo od 60 vyššie a včera to bolo až 131, čo si myslím, že je skvelé! Takéto vysoké čísla návštevnosti som ešte nikdy nemala a preto si to veľmi vážim.♥ Patrí vám moje veľké ďakujem! 

Dnes som sa rozhodla spraviť, lepšie povedané venovať článok K&D Photo. Jeden z autorov (Dominik) mi pomohol z dizajnom mojho blogu, začo mu patrí moje veľké ďakujem!. :)

Blog K&D photo je blog mladého páru ( Kiki a Dominika ),ktorý radi fotografujú. Na ich blog nájdete, podľa mňa veľmi zaujímavé fotky. Fotky sú podávané z perspektív dvoch rôznych ľudí, ktorí majú rôzne pohľady na svet. Fotografie, aspoň podľa mňa sú veľmi zaujímavé. Na niektorých fotkách majú zachytené detaili, za čo ich musím pochvaliť, pretože také fotky milujem. ♥ Ak by ste niekto mali záujem o ich fotky, pozrite si ich blog. Odporúčam vám hlavne článok o spestrení mobilného telefonu, kde rpe vás nafotili tapety do mobilu. Myslím si, že sa im veľmi podarili  :)

Dominik je podľa mňa veľmi šikovný, hlavne čo sa týka veci ohľadom blogu. Mne pomohol s dizajnom blogu, ktorý teraz vyzerá konečne skvele!Komunikácia s ním bola príjemná a vždy sme sa vedeli dohodnúť. :) Taktiež mal so mnou veľkú trpezlivosť, pretože ja som v týchto veciach strašne nemotorná. Preto ak si s dizajnom a ostatnými vecami ohľadom blogu nemotorná, tak určite mu napíš, pretože tvoj blog zmení na nepoznanie. Však uznajte sami. :) Kontakt na Dominika nájdete na jeho stránke, ktorý odkaz je už vyššie. 

Na záver vám sem pridám pár ich fotiek. :)


 Kika
 Kika
Dominik

 Dominik

Kika
Dominik

Post a Comment

leuslifestyle © . Design by FCD.