August 10, 2014

◄ Recenzia : Dermacol Antibacterial Face Wash Gel ►

Ahojte, 

ostávajú nám ešte 3 týždne prázdnin a ja som skoro nič nespravila! Leto a aj čas ubieha v poslednej dobe strašne rýchlo, aspoň ja si to myslím. 

Už som začala testovať posledný produkt na recenzovanie od Firmy Kallosshop a potom môžete očakávať druhú časť recenzie, čo dúfam že stihnem do konca augusta. 

Dnes som sa teda rozhodla napísať vám recenziu o antibakteriálnom géle na pleť, ktorý mám už tretí mesiac a za ten čas som si na neho vytvorila názor, o ktorý sa s vami práve v tejto recenzií podelím. 
O antibakteriálnom géle som písala niečo v tomto článku. Stál ma 2,54 a kupovala som si ho pod zámienkou, že mojej problematickej pleti pomôže. 

Čo výrobok sľubuje? :

Umývací gél s olejom z austrálskeho čajovníka a Zincidone pre problematickú pleť so sklonom k akné. Odstraňuje nečistoty, viditeľne sťahuje póry, podporuje regeneráciu a upokojuje pleť. Nanášajte krúživými pohybmi na navlhčenú tvár, potom opláchnite. 

Môj názor : 

Začala by som asi konzistenciou a vôňou. Konzistencia je gélová, ako už bolo písané vyššie. Vôňa je naozaj veľmi príjemná, taká prírodná. Milujem také vône.♥ Pri používaní som nepostrehla nič extra čo by ma nadchlo, až na čierne bodky, o čom sa dočítate nižšie. Používam ho vždy večer po odlíčení, a po opláchnutí gélu mám pocit, že mám pleť takú poviem to "antibakteriálnu", takú trošku napnutú, no po nanesení krému to je preč. Póry gél naozaj sťahuje. Veľké množstvo pórov som mala na nose a dosť viditeľných a dnes by ste tam našli len také maličké a skoro neviditeľné bodky. :) 

Záverečné hodnotenie : 

Myslím si, že tento gél je skvelý pomocník na čierne bodky a na odstránenie baktérií z celého dňa preč z pokožky pleti . Jedinú nevýhodu, ktorú vidím u tohoto géla je, že mám po ňom trošku napätú pokožku, ktorá ale zmizne po natretí krémom. Či mojej pleti pomohol, môžem len potvrdiť. Myslím si že za cenu, za ktorú som ho kupovala ja, čiže za 2.54 sa oplatí. ( Kupovaný bol v zľave. ) Orientačná cena je okolo 3.79 . 


Majte sá. 


2 comments so far

  1. Super recenzia!krásne napísané♥
    http://theworldbycornelia.blogspot.sk/

    ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.