October 18, 2014

Fotenie so S.

Príjemné sobotné popoludnie prajem, :)

Práve sedím u počítača s maskou na tvári a píšem tento článok. Prispievam po viac ako týždni (presne sú to  2 týždne) a som udivená že to tak rýchle prešlo. Tento týždeň som bola prvýkrát v škole po tom čo som bola chorá a najradšej by som zase nejaký ten týždeň zostala doma, celý deň ležala v posteli, čítala EMMU a knihy a pozerala Wau. Bohužiaľ za dva dni sa zase ide do školy kde ma čakajú samé písomky, ako keby nestačilo že som ich písala celý tento týždeň. 

Neviem ako vy, ale už aj na mňa dopadla taká tá jesenná nálada, kedy najradšej pijem čaje , sedím v posteli zakrytá dekou/perinou a čítam knihy. Skoro každý rok cez jeseň a zimu prečítam najviac kníh. Prečítala som už dve knihy a čakajú ma ďalšie 3 knihy a jednu mám už rozčítanú. Tento rok som si dokonca aj spísala zoznam kníh, ktoré by som chcela prečítať a je to skoro celá A4. Preto v budúcnosti môžete očakávať článok "Typy na jesenné/zimné čítanie." 

Znova som si zmenila dizajn blogu ( už sa sama na sebe smejem že to robím tak často :D ),  ale teraz som už s tým naozaj spokjná. Od  leta som menila dizajn blogu už veľakrát a stále som hľadala niečo čo by mi vyhovovalo, takže dúfam že som to už našla. :) 

Dnes to bude taký článok s fotkami, keďže som so S. bola pred týždňom fotiť  a fotky sa mi veľmi páčia. Preto som si ich so S. dovolením rozhodla zverejniť. Myslím si že pre každého fotografa je jeseň najlepšie ročné obdobie na fotenie, pretože všade naokolo máme rôznofarebnú prírodu, takže sa stačí s fotkami a priestorom len vyhrať. My sme boli s S. fotiť na jednom kopci kde neboli farebné stromy, ale zase sme mali pekný výhľad na naše mesto. :) 

2 comments so far

leuslifestyle © . Design by FCD.