November 24, 2014

Who is winner?

Príjemné pondelkové popoludnie prajem, :)

dnes sa dozviete meno víťaza Giveaway. Ešte predtým by som sa vám chcela ospravedlniť, že som sa dlhšie neozvala ( niečo cez 2 týždne) ale vôbec som nemohla, pretože sa mi pokazil notebook. S ocinom sme sa dohodli že kúpime nový , predsa len notebook mal už niečo cez 7 rokov, takže je čas na zmenu.  Z tohoto dôvodu nebudem môcť prispievať tak často ako by som chcela. Mám pre vás prichystané články a takisto aj pár recenzií, takže priebežne ich môžete očakávať. Samozrejme je jasné že mi to bude trvať 2 krát dlhšie, keďže budem písať cez tablet, ale to nevadí. :) 

V predchádzajúcom článku ste si mohli všimnúť, že som napísala prvý odstavec aj do angličtiny. Nebudem to robiť v každom článku, ale keď bude na to čas, tak určite napíšem, a možno budem prekladať články do angličtiny, no uvidíme. Myslím si, že je to skvelý spôsob ako si precvičovať angličtinu a naučiť sa aj nové slovíčka. Preto vás prosím, ak  v texte nájdete chybu, tak mi to dole do komentára napíšte, a nehejtujte ma za to, predsa len som len človek. :) A teraz už na to, načo všetci čakáte. Vopred sa vám chcem ale poďakovať, že sa vás zúčastnilo toľko. Nečakala som to a som z toho šťastná.♥ Súťaž trvala do dnes a vyhlásenie malo byť zajtra, ale keďže by mi to nevyšlo, rozhodla som sa dnes aj vylosovať výhercu. Nevedela som, ako by som výhercu mala vybrať, tak som sa rozhodla pre random.org, ktorý vybral víťaza. Víťazkou sa stáva Mishel! :)  Gratulujem jej. :) Mišku som už kontaktovala. Tie ktoré ste nevyhrali, nezúfajte. V januári na moje narodeniny plánujem ďalšiu GA, ktorá bude losovaná inakšie. GA môže byť aj skôr, uvidíme ako sa situácia vyvinie. Je dosť možné, že bude aj viacej GA, aby mohlo vyhrať čo najviac mojich čítateľov. Vianočnú GA už odo mňa neočakávajte, pretože len dnes jedna skončila. Možno spravím novoročnú GA, ale ako sa vraví, všetko je zatiaľ vo hviezdach. :)

Prajem vám príjemný zbytok dňa. ♥ 

2 comments so far

  1. gratulujem :)

    Posledne dni giveaway o Bioderma balicek, stylove hodinky a 50€ voucher, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/11/mega-naj-naj-giveaway.html

    ReplyDelete
  2. Gratuluji výherkyni, hlavně, ať si užije výhru! :)
    vickysarah-fashion.blogspot.cz

    ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.