March 29, 2015

Relaxation Time

Krásnu nedeľu vám všetkým prajem, :)

práve som dopiekla lievance píšem vám tento článok. Od piatku som doma a do školy idem až v utorok a to sú len dva dni a znova prázdniny. ♥ Odvtedy čo mám po prijímačkách mám tzv. relaxačný režim. Snažím sa viacej relaxovať po tom všetkom strese, ktorý som zažívala a musím povedať, že si to náramne užívam. A preto ma napadlo, že by som vám dnes ukázala dve veci, ktoré mi v poslednej dobe spríjemňujú deň.  P.S: Odteraz vám budem do článkov vždy písať, či sú veci v článku sponzorované, alebo som si ich kúpila ja sama. Myslím si, že to tak bude lepšie. :) P.S.S : Toto je presne stý článok!

 


 
Ešte v minulom roku som od krstnej dostala čokoládový krém na ruky (viď fotku vyššie). Bola som úplne nadšená keď som ho uvidela, pretože od Oriflame mám krémy na ruky strašne rada, či už pre ich obaly, vône a aj účinky a taktiež krém vonia po čokoláde, ktorú ja neskutočne milujem.♥ Krém má obyčajnú bielu farbu a je normálnej konzistencie, čiže nie je ani moc tekutý ale ani hutný. Krém sa aj skvelo strebáva, čiže nemusíte čakať
kým sa krém vstrebe aby ste mohli niečo robiť. Hydratuje priemerne , no nemôžem ho odporučiť používať cez tuhú zimu. Skôr by som ho zaradila na také jesenné dni alebo len vtedy, ak chcete mať vláčnejšie ruky.


Penu do kúpeľa sme mali doma už celkom dlhú dobu. Avšak sa mi po čase minula a dlho som ju v časopise nevidela. A keď som ju videla vo februárovom čísle, tak som neváhala a hneď si ju písala na zoznam vecí, ktoré sa budú objednávať. Pena má 300ml. Rozdiel v ktorom sa líšia s krémom je ten, že pena je sfarbená do oranžova.(viď fotku nižšie). Milujem, keď si robím kúpeľ a čokoládu cítiť v celej kúpeľni. Jediné mínus, ktoré som našla je to, že príliš nepení. Takže neočakávajte plnú vaňu peny.

 
 

Penu do kúpeľa a aj krém na ruky nájdete v platnom časopise. Do tejto sady patrí ešte aj sprchový gél, s ktorým ja osobne nemám skúsenosti. Páči sa vám táto rada? Máte s ňou skúsenosti? :)5 comments so far

 1. krémy od Oriflame mám tiež hrozne rada :)) strašne krásne voňajú a celkom dobre hydratujú :))

  http://landofourdreams.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Super článok. Ak chceš tak sa pozri na môj blog http://aclairelee.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 3. oriflame veci krasne voni, uplne citim tu cokoladu :)

  Soutez o prednabitou kartu do HM za 1 000 Kc ;)
  http://rachel-roo.blogspot.cz/2015/04/velikonocni-soutez.html

  ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.