October 17, 2015

What´s new?

Krásnu a upršanú sobotu prajem, :)
ako sa vám darí v škole? Ja musím povedať, že som mala celkom dobrý, až skvelý štart. Síce sa mi už začínajú kopiť samé eseje a písomky, ale verím, že to nejako zvládnem. Škola bol hlavný dôvod, prečo som skoro 2 týždne nenapísala na blog nič nové. Nechcem vám tu teraz začať sľubovať, že sa budem snažiť prispievať častejšie a bla bla bla, ako to niektoré blogerky robia, pretože aj tak viem, že je veľmi málo pravdepodobné, že by som to dokázala aj splniť. Času mám teraz naozaj málo, nakoľko škola a krúžky zaberú dosť času, a do toho si musím spraviť čas aj na rodinu a kamarátov.. A nechcem prispievať na blog článkami, ktoré budú naprd a budú rýchlo napísané, a celkovo budú o ničom. Preto som sa rozhodla dnes prispieť týmto článkom, ktorý verím, že bude pre vás dosť kvalitný, či už obsahovo alebo obrázkami. Určite mi dole do komentára napíšte, ako sa vám zatiaľ v škole darí a ak ste si za poslednú dobu kúpili niečo, čo si myslíte že stojí za zmienku, napíšte mi to do komentára tiež. Rada sa nechám inšpirovať vami, čitateľkami. :)Včera sme si s maminou spravili taký menší výlet do nákupných centier a preto by som sa s vami chcela podeliť o moje včerajšie "úlovky". Taktiež som sem zaradila veci, ktoré mi len prednedávnom pribudli.

 Z oblečenia mi pribudlo pár nových kúskov. Staro-rúžový sveter bola láska na prvý pohľad. Jednoducho som ho tam nemohla nechať (poznáte to? haha) . Ďalší kardigán do zbierky. Kardigány sú jedna z vecí, ktoré u mňa v skrini nesmú chýbať a tento skvelo zapadne do mojej zatiaľ malej zbierky. Rukavice boli darček k nákupu v Orsay-i, kde som si kúpila čierny kabát, ktorý môžete vidieť na úvodnej fotke. Kabát som už dlhú dobu nenosila, avšak teraz som sa k nim znova vrátila a už sa neviem dočkať, ako sa do neho v zime "zabalím", haha.

 /jumper and kardigán: C&A ; gloves and coat: Orsay/
 
 
Tento mesiac mi pribudli do mojej knižnice 3 nové knihy. Dve z nich, Girl Online a Karambol som vyhrala na blogu Infinity of Books. Za výhru sa chcem Zuzke ešte raz poďakovať a vy sa môžete časom tešiť na knižný report. :) Knihu Paper Towns som si kúpila nedávno v anglickej verzií. Veľmi sa na ňu teším a som plná očakávaní, takže dúfam, že ma kniha nesklame a taktiež dúfam, že jej v angličtine budem chápať, haha.
 

/ Girl online & Karambol: Giveaway ; Paper Towns: Martinus/
 
Kozmetiku jednoducho milujem. Nikdy jej nebudem mať dosť a nikdy nedokážem odolať kúpe nových  a nepotrebných kozmetických vecí. Šampón a kondicionér od Yves Rocher som si kúpila včera v ich kamennej predajni. Obidva sú určené na zničené a poškodené vlasy, takže som naozaj zvedavá na výsledky. Moja ceruzka na obočie od Essence ,písala som o nej tu, mi už došla, takže som si išla kúpiť novú. Tentokrát som dala šancu značke Catrice a o mojich dojmoch z nej sa dozviete v recenzií, ktorú na ňu chystám. Lak na nechty spolu so špirálou bol taký spontánny nákup, či skôr potreba minúť si aj posledné peniaze. Obidve vecičky som si objednala z Avonu a taktiež na ne chystám recenziu. :) Vodu VOSS som chcela už dlhú dobu, avšak kúpila som si ju až teraz. Veľmi sa mi páči dizajn tej fľaše, ktorý je navrhnutý Calvin-om Klein-om. Vždy som mala problém vypiť 2 litre vody za deň, avšak ako som si kúpila túto fľašu, je tomu inak. Vždy keď sa na ňu pozriem mám veľkú chuť sa napiť,haha. Som jediná, ktorú len pohľad na peknú fľašu dokáže motivovať k pitiu vody? A poslednou vecou sú novú slúchadlá. Moje sa mi po asi 9 mesiacoch pokazili asi som ich až moc využívala, takže som si bola kúpiť nové. Tvarom sú ako tie od Apple a ja som s nimi zatiaľ veľmi spokojná. :)
 
/ Voss: darčeková predajňa ; Šampón a kondicionér: kamenná predajňa Yver Rocher ; Ceruzka na obočie: Dm ; Lak a špirála: Avon ; Slúchadlá: Nay Elektrodom/
 
P.S.: Môžete ma sledovať na Instagrame(bočný panel alebo dole link), kde som neustále aktívna. :)
 

love u
my sweeties.


6 comments so far

 1. Ja som si dnes tiež kúpila kabát a zbožňujem ho :)
  John Green píše veľmi jednoduchou a zrozumiteľnou angličtinou, a i keby si na začiatku náhodou nerozumela, tak hlavne neprestávaj, začítaj sa do toho a ono to potom pôjde samo :D
  beelievin.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kabáty sú skvelé :3 A ďakujem za rady! :)

   Delete
 2. Girl online a Paper towns si chcem tiež prečítať:) a máš krásny svetrík, tiež si musím ísť kúpiť nejaké na zimu:)

  Saja Frey blog :)

  ReplyDelete
 3. Ten sveter a kardigán vyzerajú super a čo sa kníh týka, vyzerajú zaujímavo, určite by si na nejakú z nich mohla napísať recenziu :)
  Sima's Bliss

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem a chcela by som, tak uvidím, či sa mi to podarí :)

   Delete

leuslifestyle © . Design by FCD.