December 28, 2015

Red & White Outfits | Inspiration

Poznáte tie chvíle, kedy sa ráno zobudíte s veľkou chuťou robiť niečo kreatívne? Kedy len tak sršíte nápadmi? Ja som sa dnes ráno zobudila s takou náladou, chuťou niečo tvoriť. A tak som si vytvorila pár outfitov, s ktorými sa s vami dnes podelím.

Všetky outfity sú ladené do jednej z mojich obľúbených kombinácii, ktorou sú black&red. Klasickou čiernou farbou v outfite nič nepokazíte, poprípadne zakryjete nedokonalosti. Červenou farbou, respektíve mojou milovanou vínovou celý outfit pozdvihnete na vyššiu úroveň, avšak stále tam bude moja obľúbená jednoduchosť. Milujem jednoduché kúsky oblečenia, ktoré sa ľahko kombinujú, vyzerajú skvelo a nie lacno, ku ktorým potom len dolaďujete detaily. Jednoducho povedané, snažila som sa v outfitoch zachovať jednoduchosť, pretože ako sa hovorí, menej je niekedy viac.
Páčia sa vám outfity a black&red kombinácie? Zvolili by ste si niektorý z týchto outfitov?

love u

my sweeties.

4 comments so far

  1. Kombinaci černé a červené mám hrozně ráda! U mě je však problém, že nemám vůbec žádné červené oblečení (netuším proč), takže tuhle kombinaci barev nenosím. Ale nejspíš si svůj šatník a tuhle barvu obohatím a nosit ji začnu! :) Hezké outfity. :)
    Diary of a Girly Things

    ReplyDelete
  2. Moc hezké outfity, jsi šikovná :)

    eL

    ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.