January 23, 2016

Pestrofarebná ceruzka na oči

Ahoj, ahoj, ahoj! :) 

Dnes som sa rozhodla dokončiť recenziu na produkty, ktoré mi prišli na testovanie od YR. Prvý diel nájdete TU. Rozdelila som to na dve časti, nakoľko som to chcela rozdeliť na dekoratívnu a pečujúcu časť. Takže dnes bude recenzia na ceruzku na oči, ktorá mi prišla taktiež na testovanie. Ešte by som rada dodala, že toto bude posledná recenzia na dobu neurčitú, nakoľko by som chcela svoje články pobrať aj iným smerom. :)

Ceruzky sú na predaj v 15 odtieňoch, ktoré sú inšpirované odtieňmi prírody. Farby sa mi nesmierne páčia, nakoľko sú všetky tak krásne žiarivé. Vďaka tomu sa mi hodia na jar/leto, kedy to bude farbami len tak hýriť.

Farby sú vysoko pigmentované a tak ani tie najmenej výrazné farby ako je napríklad Citronová na očiach nezaniknú. Práve naopak. Pekne ich zvýraznia. Mne prišla na testovnie ceruzka vo farbe Capucine, čo je krásna, výrazná, oranžová farba.

Ceruzky majú ultra krémovú textúru, vďaka čomu sa príjemne a ľahko nanášajú. Avšak vďaka tomu sa ceruzka aj veľmi ľahko rozmaže, čo nie vždy vyzerá pekne na očiach.

Celé zloženie je obohatené o vosk z karnauby 100% rastlinného pôvodu. Zoženiete ich v predajniach alebo na e-shope za normálnu cenu 6,20 , avšak teraz je v zľave a zoženiete ju za 4,90.


love u

my sweeties.

6 comments so far

 1. Ceruzka vyzerá super!
  Pozývam ťa na moju giveaway o super ceny:
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/01/novorocna-giweavay.html?m=1

  ReplyDelete
 2. Tá farba je skutočne prekrásna ❤
  BEELIEVIN

  ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.