January 08, 2016

Yves Rocher recenzia

Vítam vás u môjho prvého článku v roku 2016. Stále sa cítim takú nabudená, pozitívne naladená, taká svieža/čerstvá, ak ma chápete ako to myslím,haha. Prvý článok som sa rozhodla venovať recenzí na dva skvelé produkty, ktoré mi prišli na testovanie už niekedy v decembri, ale k napísaniu recenzie som sa dostala až teraz. Na testovanie mi prišli celkovo 3 výrobky, ale rozhodla som sa ich rozdeliť na dve časti, čiže po tomto článku môžete očakávať ďalšiu recenziu.


Telové mlieko So Elixir Bois Sensuel

Prvá vec, ktorú vždy urobím, keď mi príde kozmetika na testovanie, je tá, že všetky tie výrobky ovoniam. U YR sa vždy teším dvojnásobne, nakoľko ma s vôňami nikdy nesklamali. Telové mlieko vonia naozaj nádherne! Jeho vôňa sa nesie v kvetinových a drevených tonoch. Mlieko obsahuje mandľový olej (ktorý tam je aj cítiť :3) a vodu z bio nevädze. Neobsahuje parabény.

" Výrazná zmyselnosť vzácneho dreva a jemných balzamov. Táto vôňa odhaľuje dokonalé spojenie esencie z pačuli a čistého výťažku z vanilky. Čistý výťažok z kosatca jej potom prináša jej jedinečnosť."
Marie Salamagne a Olivier Cresp, tvorcovia vône

Mlieko bolo navrhnuté k vôni So Elixir, aby predlžilo jej vôňu. Samostatne na pokožke drží pár hodín. Rýchlo sa strebáva a pokožku zanecháva hebkú a prevoňanú.


Kúpeľová pena s peelingom s vôňou vanilky

Kúpeľová pena patrí do vianočnej limitovanej edície s názvom pomaranč & mandľa. Je to netradičná vôňa, ale určite si získa vaše srdce.♥ Pena závisí od toho, koľko peny použijete. Čierne zrniečka skvelo pomasírujú pokožku. Pena celú kúpeľnu rozvoňala, čo ja milujem.♥

Ak vás niečo zaujalo, stále máte možnosť si to kúpiť buď v kamennej predajni, alebo objednať z ich webovej stránky (TU), kde máte doručenie nad 30 eur zdarmo + 2 vzorky zdarma. :)

Na koniec by som sa len chcela poďakovať firme Yves Rocher za celý rok 2015, za možnosť spolupráce, nakoľko som to ešte v starom roku nestihla.  ˇ.ˇ

love u

my sweeties.

2 comments so far

  1. Tak táto limitka ma naozaj láka:) vyzerá super:)
    Pozývam ťa na moju giveaway:
    http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/01/novorocna-giweavay.html?m=1

    ReplyDelete

leuslifestyle © . Design by FCD.