June 03, 2016

Fall in love with your life

I´M DOING THIS FOR ME.

Všetko robím len a len kvôli sebe. Prešli dva mesiace a ja cítim, že som sa zmenila. Ale k lepšiemu. Za ten čas som si uvedomila mnoho vecí. Napríklad aj to, že robiť niečo kvôli niekomu, pri kom si myslíte, že sa to oplatí, je blbosť. Čakať na okolnosti a dúfať, že sa zmenia je takisto blbosť. Dôležité je užívať si každý jeden moment. Nečakať na budúcnosť, neriešiť minulosť ale žiť a užívať si prítomnosť. A práve vtedy zistíte, že len tak sa dá užívať si život na sto percent.

Dôvod môjho odchodu z blogovej scény na pár mesiacov nebol plánovaný. Ale za tie dva mesiace sa mi toho nakopilo neskutočne moc, či už v škole, ale aj v osobnom živote, a sadnúť si za notebook, a napísať vám článok bolo nad moje sily. Avšak zistila som, že mi to písanie chýba. Že i keď si môžem hovoriť, že bez blogu viem žiť, nebol deň, aby som na neho nemyslela a nemala v hlave nápady na články. Nebudem sama sebe klamať a presviedčať sa o opaku, keď viem, že pravda je taká, že v seba blogerku jednoducho nezapriem, haha. :)Čierne rifle : Tally Weijl
Biele tielko : ?
Kardigán : C&A
Vans-y : ?
Zrkadlové slnečné okuliare : C&A
Čierna kožená kabelka : C&A


4 comments so far

 1. Ja si to už asi bez toho písania ani neviem predstaviť, baví ma sledovanie rôznych blogov, hľadanie inšpirácie, vymýšlanie článkov, fotenie, písanie, toto všetko je už ako keby mojou súčasťou:)

  Saja Frey blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Presne toto všetko som si ja uvedomila cez moju blogerskú pauzu. :)

   Delete
 2. Ja som sama kopu krát mala nálady, kedy som si hovorila, že s tým skoncujem, no zakaždým som vedela, žeby som nebola schopná spáchať takýto čin, ľutovala by som to dokonca života. Avšak občas príde obdobie, kedy nemám nápady a ani náladu si za ten počítač sadnúť a písať, takže úplne ti rozumiem, prečo si si pauzu dala a ak ti pomohla, tak je to veľké plus pre teba:)
  LILY OF THE VALLEY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Presne si to vystihla. Myslím si, že každý bloger máva obdobia, kedy je jednoducho bez nápadov a nálad. Ale ako si sama napísala, bol by hriech túto blogovú sféru opustiť. :)

   Delete

leuslifestyle © . Design by FCD.