July 18, 2016

Beauty in simplicity


Ahojte!

Som jediná, ktorá nerozumie tomuto počasiu? Pred dvoma dňami som písala o tom, ako je vonku sychravo,že by to už mohlo skončiť a mohli by už prísť tie pekné, tropické dni. Presne si pamätám, ako som v ten deň kukala počasie a povedali, že od pondelka má byť zas pekne. Dnes je pondelok a ja teda žiadne slnko na oblohe nevidím (až na párkrát čo dnes vyšlo samozrejme). A keďže si nechcem skaziť prázdniny kvôli počasiu, rozhodla som sa dnes niečo podniknúť a nezabudla som si s sebou zobrať ani zrkadlovku, za čo som mimoriadne rada, pretože som mohla zas nafotiť nový outfit.

Ako ste mohli zistiť už z nadpisu, celý outfit sa nesie v jednoduchosti, ktorú ja milujem. Stále sa pri tvorení outfitu riadim dobre známym porekadlom "V  jednoduchosti je krása". Hlavným prvkom ( a asi aj jediným farebným :D) v tomto outfite je rifľová košeľa, ktorú, ak sa mám takto verejne priznať, som na sebe nemala ani raz do dnešného dňa a to ju mám už v šatníku niečo cez dva roky. Avšak po dnešnom dni ju plánujem začať aj využívať, nakoľko som si rifľovinu neskutočne obľúbila.

Celkovo hodnotím tento deň na jednotku s hviezdičkou, aj keď bolo sychravo a počas fotenia nám začalo pršať (a po chvíli aj znova prestalo) a aj keď sme pri fotení outfitu stretli zaujímavých ľudí, ktorých sme po zbytok dňa stretávali skoro všade. A aký ste mali deň vy? :)

´
 

 
 
shirt - ? / black jeans - Tally Weijl / black handbag - C&A / slip-on - Deichmann 
 
Lea

8 comments so far

 1. Super outfit <3 Tomuto počasiu tiež nerozumiem :/
  Fashion Lovers

  ReplyDelete
  Replies
  1. Počasie si z nás očividne robí dobrý deň.:) Ďakujem! ♥

   Delete
 2. Mne to počasie vonku príde ako hlúpy vtip, po príchode z dovolenky to bolo pre mňa doslova päsť na oko. Outfit je veľmi pekný, takýto jednoduchý štýl mám veľmi rada, nič sa ním nedá pokaziť:)

  Saja Frey blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aj ja ho mám rada. Ďakujem! :)

   Delete
 3. toto leto je aj pre mňa prekvapujúco "chladné" a som zvedavá, či ešte vôbec udrú také tie typické horúčavy.. svedčí ti to ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dúfam, že tie moje milované tropické teploty ešte prídu! Ďakujem :)

   Delete
 4. Denim košeľa v mojom šatníku chýba - a verím, že sa mi to podarí napraviť :D No zaujala ma kabelka, pri najbližšej návšteve C&A sa po nej skúsim poobzerať, či ju ešte nenájdem :)
  Veľmi pekný outfit, pristane ti to ♥
  BEELIEVIN // Facebook Page

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určite sa poobzeraj, ja som sa do nej zamilovala. :) Ďakujem veľmi pekne! ♥

   Delete

leuslifestyle © . Design by FCD.