August 01, 2016

Restorative shampoo and conditioner

Ahojte!

Ako si užívate prázdniny? Ja som zatiaľ spokojná, i keď si myslím, že niektoré dni som mohla využiť aj efektívnejšie, ako len ležať v posteli a kukať filmy. Ja len dúfam, že týchto dní bude v Auguste oveľa menej, avšak o viac sa s vami podelím už v pripravovanom článku. Dnes sa s vami po dlhšej dobe podelím o recenziu a tentokrát na vlasovú kozmetiku značky Yves Rocher.

Dávnejšie ma chytila chuť vyskúšať aj inú vlasovú kozmetiku ako je kozmetika z drogérií alebo katalógov ako sú Oriflame a Avon. A nakoľko značka Yves Rocher ma doposiaľ nesklamala, rozhodla som sa práve pre ich vlasovú kozmetiku a už teraz vám prezradím, že som mimo nešľapla.
Keď vojdete do kamennej predajne YR, nájdete tam celý jeden regál vlasovej kozmetiky a poviem vám, vybrať si jeden šampón a kondicionér bol celkom hard work, aspoň pre mňa. Avšak ak presne viete aký typ vlasov máte, nebudete mať problém si vybrať. Ale keďže moje vlasy sú suché, jemné a k tomu všetkému aj rýchlo mastiace sa, dlho som rozmýšľala nad výberom. Nakoniec som sa ale rozhodla pre šampón a kondicionér z rady pre poškodené vlasy.

Šampón a takisto aj kondicionér úžasne voňajú vďaka bio jojobovému oleju, o ktorý je táto rada obohatená. Pri používaní šampónu a kondicionéru dokopy som sa zbavila elektrizujúcich vlasov, ktoré sa mi naskytli vždy, keď mi vlasy uschli a ja som si ich učesala. Taktiež mám vlasy o čosi lesklejšie a už konečne nevyzerajú zle. Sú vyživené, pevnejšie a aj hebké na dotyk. Čo ma nesmierne teší je fakt, že nie sú spľasnuté, ale sú krásne nadýchané. Čo sa týka pravidelnosti umývania, ja si ich umývam každý 2-3 deň, nakoľko si vlasy neustále chytám a upravujem, a to je na jemných vlasoch veľmi rýchlo vidieť.
Šampón obsahuje viac ako 96% rastlinných zložiek a myciu rastlinnú zložku. Kondicionér má v sebe viac ako 99% rastlinných zložiek a je ešte doplnený aj o mandľový olej ( kombinácia jojobového a mandľového oleja je naozaj okúzľujúca ♥ ). Šampón je bez silikónov, parabénov a farbív a kondicionér len bez silikónov.

Táto rada si ma získala, predsa len sú toto už moje druhé zakúpené balenia. V blízkej budúcnosti by som sa rada pokukala aj po inej rade z tejto vlasovej kozmetiky. A čo vy? Máte nejaké skúsenosti s vlasovov kozmetikou YR? 

Lea

4 comments so far

 1. Je to skvelý kondicionér, mám ho aj ja ♥

  ReplyDelete
 2. Ja som zatiaľ ešte nikdy neskúšala šampóny či kondicionéry od YR, ale musím povedať že ma v tvojej recenzii veľmi zaujali - hoci moje vlasy nie sú jemné, sú poškodené a práve táto kombinácia by im možno pomohla :D
  BEELIEVIN // Facebook Page

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určite vyskúšaj a myslím si, že vedľa nešľapneš :)

   Delete

leuslifestyle © . Design by FCD.