May 01, 2017

May - time of love


Máj. Jeden z mojich obľúbených mesiacov a možno už aj ten najobľúbenejší. Ako všetci viete, dnes je 1. máj a vonku je neskutočne krásne. Obloha je bez jediného obláčika, slniečko svieti a všade je rozkvitajúca sa príroda. Máj je známy aj ako mesiac lásky, takže dúfam, že si ho užijete či už s priateľom alebo rodinou a kamarátmi.
A keď už je ten mesiac lásky, rozhodla som sa s Vami podeliť o môj outfit, ktorý mám asi najradšej. Najobľúbenejší je asi z toho dôvodu, pretože mikina patrí priateľovi a keďže ja som krpec, je mi troška väčšia, no o to útulnejšie sa v nej cítim, čo vidno aj na mojom spokojnom výraze, haha.Čo sa týka zvyšku outfitu, bunda je z Takka, je mojej obľúbenej farby a je neskutočne pohodlná + je z tenkého materiálu, takže sa aj dobre nosí. Čierne bedrové rifle sú z Tally Weijl a tenisky Nike z Deichmann-u.
A aby som nezabudla, chcela by som sa Vám pochváliť novým designom blogu, s ktorým som spokojná asi najviac za celý čas, čo blog mám. Je minimalistický, jednoduchý no i napriek tomu zaujímavý. Veľké vďaka aj takto verejne patrí Berenike, ktorá si na mňa našla čas aj napriek tomu, že má toho v škole viac než dosť a dala mi ten najkrajší darček k meninám - design. Ja len dúfam, že takého skvelého, milého a ochotného človeka budem môcť raz spoznať aj osobne❤. 

Love, Lea x

6 comments so far

 1. Chvíľu som premýšľala, či si ukradnem hneď prvý komentár... ale asi vidíš, ako som sa rozhodla :D
  Môj tohoročný máj sa točí okolo školy, keďže o tri týždne sa mi začínajú skúšky, no to počasie ma dnes veľmi príjemne prekvapilo a spríjemnilo cestu ❤ Tak dúfam, že aj popri učení sa mi podarí užiť si teplo a slniečko pred tým, než príde leto (a ja sa kvôli horúčavám nebudem chcieť ani pohnúť z tieňa :D)
  A honey, nemáš začo ❤❤ Som rada, že som ťa aspoň takto mohla potešiť a ty si mohla spojazdniť blog oveľa skôr ako sme obe mysleli ❤ A snáď sa čoskoro uvidíme ❤
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  ReplyDelete
 2. Moc se mi nelíbí ta kombinace bundy a mikiny, vypadá to, že se mikina do té bundy prostě nevejde -.-"

  eLblog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vďaka za názor, no k srdcu si ho brať nebudem z viacerých dôvodov. :)
   P.S.: Ak by ťa to zaujímalo, mikina nie je vôbec taká hrubá ako vyzerá a bunda zas nie je taká malá ako vyzerá, tj. mikina sa v pohode do bundy zmestí a ešte si ju aj zapnem ;)

   Delete

leuslifestyle © . Design by FCD.